Psikolojik Terörizm de “Transhümanizm Faktörü”

1802 yılında bir milyara ulaşan dünya nüfusu son 215 yılda fevkalade bir artış göstererek 7,5 milyara ulaştı. Nüfusun bu denli hızlı artışı dünyada “Adaletsiz gelir dağılımı” ve “Ekolojik bozulmaya” sebep olurken, terörizm ve savaşları yanında getirdi.

NASA 2014 yılında yayınladığı bir raporda “Dünyanın bir felakete gittiğini” ve iki sebebi olduğunu ifade etti. Birincisi “Adaletsiz gelir dağılımı” ikincisi ise “Ekolojik bozulma”. Çözüm olarak “Nüfusun azaltılması gerektiğini” ileri sürdü.

Dünyada küfrün nizamı tesis edilirken, 1930 da Belçika’nın Brüksel şehrinde İran asıllı Transhümanist felsefenin atası olarak bilinen Feridun M. Esfendiyar dünyaya geldi. Suni döllenme, genetik mühendisliği ve küreselleşme gibi meseleleri önceden tahmin etti. İnsanlığın 2030’a kadar sonsuz hayatın esrarını çözebileceğini düşündüğü için adını “FM-2030” olarak değiştirdi. Yüz yaşına kadar bile yaşayamadan 70 yaşında iken pankreas kanserinden öldü.

Transhümanizm insanın fizikî ve psikolojik yeteneklerini artırması, yaşlanma ve hastalanma gibi melanetleri ilim ve teknoloji yoluyla ortadan kaldırmayı amaçlarken, bir taraftan da dünyadaki nüfus artışını engelleyerek nüfusu azaltma yoluyla geriye kendilerinin seçtikleri üstün insanların hâkimiyetini tesis etmeye çalışmaktalar. Nüfusu azaltmak için cihan şümul bir hastalık veya nükleer savaş gibi yüksek insan ölümüne sebep olan bir yöntem planlamaktalar. Aslında Transhümanizm evrim teorisinin şiddetle harmanlanmış halidir.

2013 yılında Amerikalı yazar Dan BROWN “Cehennem” adlı bir kitap yayınladı. Kitapta Tranhümanist bir şahıs biyolojik bir silahla insan ırkının çoğunun ölümünü planlıyordu. Lakin kahramanımız Langdon biyolojik bombayı İstanbul da Yerebatan Sarnıcın da bulacaktır. Langdon sayesinde insan ırkının çoğu ölümden kurtulur. Kitabın sonunda cehennemin İstanbul olduğunu, nüfus artışının Türkiye’deki oranına ve önlem alınması gerektiğine dikkat çekildi. Bir nevi hedef tahtasına oturtulduk.

Görevimiz Tehlike serisinin 4. filmiyle, bir fanatik ortaya çıkıp devletlerarası nükleer bir savaş çıkartıp dünya nüfusunun azaltılabileceğini ve geriye “Seçkin” bir güruhun kalabileceğini öğrendik. Ölümcül deneyin 6. filmiyle ise “Cehennem” de olduğu gibi dünyanın biyolojik bir silahla yerle bir olabileceğini ve geriye yine elit bir grubun kalabileceğini gördük. “Kingsman” “X-Man-Apocalips” vb. nice filmde insan ırkının nüfusunu azaltmak nasıl bir şey olacağını, farklı farklı senaryolarla ayrı ayrı nasıl işlendiğini gördük.

Velhasıl nüfus artışına dikkat çekerek, Hollywood dünyayı global bir katliama hazırlıyor. Bu sefer karşı karşıya olduğumuz “Nuh Tufanı” değil nükleer yahut biyolojik bir tufan

 

Reklamlar

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: